Úvodní strana Mapa stránek Tisk stránky

VÍTÁME VÁS

na prezentačních stránkách firmy, která byla založena na základě několikaletých zkušeností v truhlářské výrobě a také především ve výrobě nábytku. Jako poměrně mladá rozvíjející se firma jsme schopni vyjít maximálně vstříc Vašim individuálním požadavkům.

Zabýváme se především výrobou kuchyní, a to včetně pečlivě zpracovaného grafického návrhu. Snažíme se především o to, aby Vaše srdce domova bylo Vaší chloubou a zároveň prakticky řešený prostor, který Vám usnadní práci a uspokojí vaše potřeby.

Dále vyrábíme vestavěné skříně a veškerý ostatní nábytek pro vybavení Vašeho interiéru. Naše dílna je vybavená moderními stroji na zpracování laminovaného a dýhovaného materiálu, včetně olepování tvrzených hran ABS.

****************************************************************************************************************************


VYRÁBÍME KUCHYNĚ A VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ HLAVNĚ V OKRESE BLANSKO,ALE TAKÉ V BRNĚ A OKOLÍ..
NAŠI ZÁKAZNÍCI U NÁS NAJDOU KVALITU ,LIDSKÝ PŘÍSTUP A PEČLIVÉ ZPRACOVÁNÍ KAŽDÉ ZAKÁZKY

Klademe důraz především na kvalitní opracování materiálu a profesionální montáž u zákazníka s naprosto minimálním použitím viditelného spojování vruty, a proto náš nábytek není plný nevzhledných BRADAVIC    !! Plastové krytky používáme pouze výjmečně !!   

 

Doprava, montáž a také vestavba spotřebičů všech dostupných značek je samozřejmostí. Poradíme s výběrem vhodného materiálu a kování dle vhodnosti, Vaší náročnosti a finančních možností.


Realizujeme zakázky po celé ČR a na Slovensku !!


Budeme velice rádi pokud Vám naše webová prezentace přinese potřebné informace a seznámí Vás s kvalitní výrobou nábytku na které od samého začátku stavíme. 

Doufáme že i my Vám můžeme být nápomocni při tvorbě Vašeho interiéru.

SKLADOVKA

Bytový nábytek
levně.

Co je nového?

2.8.2016

Každý den je něco nového,něco se vymyslí,vyrobí a nebo namontuje,a to dokumentuji zde prostřednictvím fotek nebo na Facebooku.

MOHLO BY VÁS
ZAJÍMAT

Užitečné odkazy
a informace
nejen pro truhláře
a kupující.

JSTE ŠIKOVNÝ
TRUHLÁŘ?

Hledáme nové
spolupracovníky.


2008 © Truhlářství Martin Něměc
webhosting, webdesign, CMS: ceskyserver.cz