Úvodní strana Mapa stránek Tisk stránky

Jak to u nás chodí

Doporučil Vám naše služby někdo známý?

Pak patříte mezi většinu našich spokojených zákazníků, kteří se na nás s důvěrou obrátili.

Odměnou za Vaši důvěru je naše vstřícnost a chápání vaší individuality stejně jako prostoru, který po výbavě nábytkem nepůsobí jen sektorově. Takového výsledku lze díky naším zkušenostem a vašemu zájmu nepochybně dosáhnout. Vyhovíme však také zákazníkům, kteří se spokojí se standardním nábytkem sektorového typu, avšak kvalitně zpracovaného, a to za přijatelnou cenu.

Máte-li zájem o naše služby

*Prvním krokem*

je telefonní kontakt a sjednání schůzky u Vás v bytě či stavbě, kde zaměříme určený prostor a vyhodnotíme Vaše požadavky. U větší kuchyňské linky doporučujeme min.6-8 týdnů před její realizací.

*Druhým krokem*

je zhotovení návrhu a zamyšlení se nad nejvhodnějším řešením pro Váš interiér a předběžnou cenou, což bývá zpravidla do 10 dnů (dle náročnosti) a poté Vás kontaktujeme.

*Třetím krokem*

je návštěva vzorkové kanceláře, kde Vám předvedeme návrh na PC v 3D programu a seznámíme Vás s možnými variantami. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout a tzv.osahat materiál, který je Vám pocitově nejbližší a také vystavená kuchyňská dvířka a další doplňkový sortiment.

*Čtvrtým krokem*

je stanovení konečného provedení,ceny, a termínu montáže. Kuchyňské linky dodáváme nejdéle do 6 týdnů, vestavěné skříně do 20dnů i dříve.

*Pátým krokem*

je schůzka v kanceláři, sepsání smlouvy a složení zálohy ve výši cca 60%.

*Šestý krok* ........... a těch spoustu dalších už můžete nechat na nás.Snažíme se vyjít každému vstříc, ale protože si naše práce vyžaduje někdy více času než dokážeme odhadnout, mohlo se stát, že jsme se Vám neozvali v přislíbeném termínu.
Není to naším nezájmem, proto prosíme o pochopení a neváhejte nás případně kontaktovat znovu. Děkujeme


Vaše spokojenost nám dáva chuť a sílu do dalších projektů....DěkujemeSKLADOVKA

Bytový nábytek
levně.

Co je nového?

2.8.2016

Každý den je něco nového,něco se vymyslí,vyrobí a nebo namontuje,a to dokumentuji zde prostřednictvím fotek nebo na Facebooku.

MOHLO BY VÁS
ZAJÍMAT

Užitečné odkazy
a informace
nejen pro truhláře
a kupující.

JSTE ŠIKOVNÝ
TRUHLÁŘ?

Hledáme nové
spolupracovníky.


2008 © Truhlářství Martin Něměc
webhosting, webdesign, CMS: ceskyserver.cz